SQL Server 2016 ile Performans Tuning

Bu eğitim ile beraber sisteminizde çalışan sorguların performanslarını izleyip test edebilecek ve gerekli gördüğünüz sorgularınızın ve veritabanınızın performansını arttırmak için tüm detayları öğreneceksiniz.

1800 TL

İleri SQL Sorgulama Teknikleri ve Performans Optimizasyonu

Bu eğitimde, SQL dilinin ileri seviye özellikleri kullanılarak sorguların hazırlanması ve performanslı sorgulama teknikleri katılımcılara gerçek hayat uygulamaları ile birlikte katılımcılara aktarılacaktır.

1000 TL

SQL Server 2016 ile Temel Veritabanı Sorgulama

Bu eğitimde, Microsoft SQL Server kullanan yazılımcılar, iş analistleri, sistem analistleri, iş birimi çalışanları, raporlama uzmanları, iş zekası uzmanları ve veritabanı yöneticileri gibi SQL dilini kullanması gereken bireyler için SQL dilinin temelleri ve kullanım alanları gerçek hayat örnekleri ile birlikte aktarılacaktır.

1500 TL

SQL Server 2016 ile Veritabanı Yönetimi

Bu eğitimde Microsoft SQL Server veritabanlarının yönetimsel işlemleri ele alınmaktadır. Şirketlerde SQL Server veritabanı yöneticisi (DBA) olarak görev alan/alacak kişiler için veritabanı sistemleri, yedekleme, yüksek erişilebilirlik / felaket senaryoları ve güvenlik çözümleri gibi konular ve kullanım alanları gerçek hayat örnekleri ile birlikte katılımcılara aktarılacaktır.

2500 TL

SQL Server 2016 ile Veritabanı Programlama

Bu eğitimde, Microsoft SQL Server ile ilgili geliştirme yapan bireylere yönelik olarak SQL dilinin ve SQL Server sisteminin development konularıyla ilgili konuları ele alınacaktır. Veritabanı kavramı, veritabanı nesnelerinin oluşturulması, sorgu performanslarının iyileştirilmesi ve doğru veritabanı tasarım teknikleri gibi konular ve kullanım alanları katılımcılara aktarılacaktır.

2500 TL

Katılımcı Görüşleri

Yukarı Çık