Outsource Sağlama ve İk Hizmetleri

SİLİKON AKADEMİ HİZMETLERİ

Outsource Sağlama ve İk Hizmetleri

Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri alanında firmaların dönemsel uzman ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve hem zaman hem de maliyet konusunda firmalara avantaj sağlayabilmek için outsourcing hizmeti vermektedir. Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri hem bünyesinde bulundurduğu sektör deneyimli profesyoneller ile hem de İnsan Kaynakları Hizmetleri ile sizlere ihtiyacınız olan uzman kaynakları bulma konusunda destek sağlamaktadır.


Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri, bünyesinde görev alan outsource personellerinin gelişimine ve kariyer olanaklarına büyük önem vermektedir. Outsource olarak görev alan danışmanların gelişimleri için Silikon Akademi’de açılan eğitimlere katılma imkanı verilmekte, uluslararası geçerliliği olan sertifikaların ilgili danışmanlar tarafından alınabilmesi için gerekli yönlendirme ve destek verilmekte, danışmanların kişisel gelişimleri için mentörlük ve koçluk hizmetleri sağlanabilmektedir.


Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri, bünyesinde bulundurduğu outsource uzman kaynaklarının yedekliliğine yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri’nden outsource hizmeti alan firmalar, personel değişikliği talebinde bulunduklarında veya ilgili danışmanın firmada çalışmaya devam etmemesi durumunda hızlıca aynı yetkinliklere sahip uzman kaynakların bulunması ve ilgili uzman kaynakların planlı bir şekilde değiştirilmesi gerçekleştirilmektedir.


Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri olarak, şirketinizin ihtiyaç duyduğu IT birimi ve iş uygulamaları birimi uzman ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde ele alınabilmekte ve uzman kaynak havuzundan ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz niteliklere sahip kaynaklar bünyemize katılarak sizlere outsource olarak sunulabilmektedir.


Outsource olarak görev alan teknik danışmanın sahip olduğu yetkinliğini aşan konularda bir üst düzeydeki uzman danışmanlık desteği Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri tarafından hızlı ve efektif bir şekilde sunulur. Böylece şirketinizde görev alan outsource uzman kaynakları, Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri’nde görevli sektörde isim yapmış, tecrübeli uzman kaynaklardan da gerektiğinde destek alabilmektedir.


Silikon Akademi Bilişim Hizmetleri olarak IT alanında başlıca sunduğumuz pozisyonlardan bazıları aşağıda listelenmiştir:


+Test1

+Test 2

+SQL Server DBA

+Oracle DBA

+SQL Server Developer

+Oracle PL/SQL Developer

+C# .NET Developer

+BI (İş Zekası & Veriambarı) Uzmanı

+ETL Developer

+SharePoint Developer

+Yazılım Proje Yöneticisi

+Analist Yazılım Uzmanı

+İş Analisti

+İş Zekası Analisti

+Sistem Uzmanı

+Sistem Yöneticisi

+Sanallaştırma Uzmanı

+Excel Analiz & Raporlama Uzmanı

+Veri Giriş Personeli

+Web Tasarımcı

+SEO (Search Engine Optimization) Uzmanı

+Yazılım Test Uzmanı

Awesome Image